Ekonomi

BorgWarner büyük elektrikli araç parçaları sözleşmesi imzaladı

AUBURN HILLS, Mich. – Otomotiv endüstrisinin lider tedarikçilerinden biri olan BorgWarner, elektrikli SUV’larda ve yolcu kamyonlarında kullanılmak üzere büyük bir küresel otomobil üreticisine 400V yüksek gerilim soğutucu ısıtıcılarını (HVCH) tedarik etmek için önemli bir sözleşme uzatması aldı. Bu sözleşme, şirketin HVCH teknolojisi için Kuzey Amerika orijinal ekipman üreticileriyle (OEM’ler) yaptığı son üç anlaşmadan biridir.

Elektrikli araçların (EV) entegre bir modülü olan HVCH sistemi, şarj verimliliğini optimize etmek, pil ömrünü uzatmak ve genel araç performansını iyileştirmek için pil takımının sıcaklığını yönetir. Ayrıca -40°C’de bile etkili bir şekilde çalışarak aşırı soğuk koşullarda kabin sıcaklığı sağlar. Daha büyük araçların özel ihtiyaçları için tasarlanan BorgWarner’ın HVCH’si, yüksek güç yoğunluğu ve düşük dalgalı akım sunarak, daha ağır akülü elektrikli hafif araç platformları için uygun bir seçim haline geliyor.

HVCH’nin üretimi BorgWarner’ın Cadillac, Michigan’daki tesisinde gerçekleştirilecek ve bu da onu şu anda mevcut olan tek Amerikan yapımı HVCH teknolojisi haline getirecek. Şirketin müşterinin teknik merkezine yakınlığı, BorgWarner’ın Auburn Hills’teki teknik merkezinden yönetilen geliştirme çalışmaları ile kusursuz işbirliğini kolaylaştırdı.

BorgWarner’ın HVCH pazarına genişlemesi Kuzey Amerika ile sınırlı değil; Şirket ayrıca yakın zamanda teknolojisini, orta büyüklükte bir elektrikli araç platformu için birinci sınıf bir Avrupalı ​​OEM’e ve global bir OEM’in Avrupa hafif araç programına tedarik etmek üzere sözleşmeler kazandı.

Bu makaledeki bilgiler bir basın bültenine dayanmaktadır.

Bu makale yapay zeka yardımıyla oluşturulmuş, bir editör tarafından çevrilmiş ve incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

haberakcakent.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu