Haber

Kısaca Edirne’den

CHP Edirne Merkez İlçe Başkanı Yücel Balkanlı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Emniyet Müdürü Onur Karaburun’u ziyaret etti.

Merkez İlçe Başkanlığından yapılan açıklamaya göre Balkanlı, ziyarette Edirne’nin güvenliğini sağladıkları için Karaburun ve örgüt mensuplarına teşekkür ederek, görevlerinde başarılar diledi.

Karaburun, ziyaretinden dolayı Balkanlı’ya da teşekkür etti.

Keşan Kent Müzesi’nde çalışmalar sürüyor

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Keşan Kent Müzesi’nde devam eden çalışmaları inceledi.

Müzedeki çalışmalarda sona yaklaştıklarını belirten Helvacıoğlu, şöyle konuştu:

“Daha önce verilen hibelere yeni bir hibe ile güçlenen çalışmamızın büyük açılışına yaklaşıyoruz. Yaklaşık 7 dönümlük alandan oluşan alanımız çağdaş taş kümesi, zemin aydınlatması, amfi tiyatromuzla şehrimize estetik katacak. , kafeterya ve kent mobilyalarıyla da oldukça keyifli bir yaşam alanı olacak.

“Bu güzel yatırım için Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, AK Parti Edirne Milletvekilimiz Fatma Aksal’a, Kültür ve Turizm Bakanlığımıza, Müzeler Genel Müdürlüğümüze, AK Parti Keşan İlçe Başkanımız Gürcan Kılınç’a ve kuruluşlarımıza teşekkür ediyoruz.”

Yenikarpuzlu ilçesinde şükran yemeği düzenlendi

İpsala ilçesine bağlı Yenikarpuzlu beldesinde şükran yemeği programı düzenlendi.

Belediyenin meydanda düzenlediği programa vatandaşlar ilgi gösterdi. Belediye Başkanı Ufuk Atalay ise katılanlara teşekkür etti.

Programa İpsala Kaymakamı Ömer Sevgi, kurum yöneticileri ve vatandaşlar katıldı.

haber-ermenek.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu