Haber

Yılın Aşk Bombası Sonrası Bu Hikayede Yananın Mert Yazıcıoğlu Olduğunu Düşünenler Tepki Gösterdi!

Yılın aşk bombası nihayet patladı! Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in aylarca inkar ettiği aşk olunca ilk akla gelen isim elbette Afra Saraçoğlu’nun eski sevgilisi Mert Yazıcıoğlu oldu… Böyle düşünenlerin yorumlarına bir göz atalım. Bu hikayede yanan Mert Yazıcıoğlu! ??

Hatırlarsınız Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu, Ocak ayında ayrılma kararı aldıklarında dört yıldır birlikteydiler. 2018 yılından beri devam eden ilişkileri dışarıdan bakıldığında oldukça huzurlu ve mutlu bir şekilde ilerliyor gibi görünüyordu.

Hatta iddialara göre ayrılıklarının nedeni Afra Saraçoğlu’nun ‘Seyran’ dizisinde başrolü paylaştığı Mert Ramazan Demir ile olan samimiyetiydi.

Üstelik Afra Saraçoğlu, Mert Yazıcıoğlu ve Mert Ramazan Demir’in hep bir araya geldiklerini ve yakın arkadaş olduklarını biliyorduk. En azından bize yansıyan buydu… ?

Her neyse, oldu. Mert Yazıcıoğlu ve Afra Saraçoğlu, dört yıllık ilişkilerini ‘kıskançlık’ bahanesiyle bitirdi.

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir de aylardır haklarında ortaya atılan aşk tezlerini reddetti.

Ancak Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu’nun dilden dile dolaşan görüntüleri ve inkar ettikleri aşk gerçek olunca akla gelen ilk isim elbette ki Mert Yazıcıoğlu oldu.

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in tescilli aşkı ve Mert Yazıcıoğlu’nun kaldığı duruma bu hikayede yanan kişinin Mert Yazıcıoğlu olduğunu düşünen sosyal medya kullanıcılarının tepkilerine gelin hep birlikte göz atalım!

1. ?

2. ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8. ?

9. ?

10. ?

11. ?

12. ?

13. ?

14. ?

15. ?

16. ?

17. ?

18. ?

19. ?

20. ?

21.

22. Ne düşünüyorsun? Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu